25 Ocak 2014 Cumartesi

GRATİS & ACCESSORİZE İNDİRİMİ

Herkese yine indirim haberleriyle Merhaba :)
Diyorum makyaj/alışveriş blogu ya da bloggerı değilim ama indirim varsa yazarım ;)

24-26 Ocak tarihli %40 indirimiyle GRATİS
Tüm Kış Sezonu Ürünlerine %50 indirimiyle ACCESSORİZE


Öncelikle ACCESSORİZE indiriminden, mp3 çalarımla uyumlu bu şirin pembe baykuşlu kulaklıkları %50 indirimle 20TL'ye aldım ayrıca bu şirin kulaklıkların cupcakelileri, ya da taşlı baykuşlu seçenekleri de vardı. Kulaklığım bozulduğu için alır almaz kullanmaya başladım ve memnunum :)
Kulaklıklığın altında görmüş olduğunuz pembe ve kelebekli olan ise bir defter. Accessorize markasının defter-kalemleri çok cicili bicili olduğu için hastası oldum hem de %50 indirimle 12TL'ye düşmüşken almamak olmazdı. Takılar- çantalar- cüzdanlar- iç çamaşırları da aynı şekilde %50 indirimli ve indirim hala devam etmekte ;)

Gelelim GRATİS indirimine...
3günlük %40 indirim. Mağazadaki Essence ürünleri haricinde nerdeyse tüm ürünlerde indirim geçerli. The Balm- Loreal- Maybelline ürünleri de indirime dahil. The Balm markasından daha önce de bir kaç kez bahsetmiştim şu an The Balm indiriminden tek almak istediğim ürün Time Balm yüz bazı o da malesef kalmamıştı.
NOT: Ürünlerin indirimsiz fiyatlarını yazacağım çünkü Gratis markası çoğu zaman %30 %40 %50 indirimler yaptığı için indirimli fiyatlar değişken :)
Ben de BENRİ pamuklardan stokladım. Kare Makyaj Temizleme Pamuklarından oldukça memnunum içinde 80adet var ve indirimsiz fiyatı 2.50TL. Ayrıca Peeling Etkili Disk Pamukları var bu da 40adet ve yanlış hatırlamıyorsam yine aynı fiyat. Bir yüzündeki mavi tanecikleri ve cilt temizleme jelinizle cildi, çok daha iyi temizlerken bir yandan da peeling yapıyorsunuz. Fakat aklınızda bulunsun sık sık indirime girse de, malesef indirimde ilk bitenler sırasında başı çekenlerden Benri Pamuklar.

Bir de çok uzun zaman alıp kullandığım sonra da uzun bir süre Türkiye'ye gelmediği için her Gratiste arayıp artık umudu kestiğim CALA Makyaj Temizleme Mendilleri (görünce öyle sevindim ki, satış elemanı olan kız bile şaşırdı) ben almaya başladığımda 3.50TL olan bu mendiller şimdi indirimsiz olarak 4.50TL ve içinde 30mendil var. Bu markayı BEBAK Makyaj Temizleme Mendilleriyle kıyaslayabilirim aynı etki ve aynı fiyat olmaları ayrıca ikisinin de suya dayanıklı, göz makyajı da dahil olmak olmak üzere tüm makyajı, cildi tahriş etmeden çıkartmasıyla harika  ürünler. 
Fakat %40 indirim varken tabii ki CALAyı tercih ederim :)
CALA mendiller Salatalık- AloeVera ve Gül özlü olmak üzere 3'e ayrılıyor. Ben her bulduğumda Salatalık ve AloeVera özlüsünden kullandım gerçek şu ki, göz makyajını bile harika çıkartıyor. Cala ve Bebak bulamadığım süreçte ise kullandığım, NIVEA ve LOREAL mendillerinden ise hiç ama hiç memnun kalmadım hem de bunların 2-3katı fiyat ödediğim halde :(
Son olarak YVES ROCHER Ponza Taşı Etkili Peelinge muadil olarak aldığım, THE FOOT FACTORY markalı Foot Scrub Mint- 177ml ve indirimsiz fiyatı 6TL
Ayaklara Peeling yapan bu ürün, gerçekten harika nane kokusuyla hem rahatlatıcı hem de ferahlık veriyor.
Fakat Yves Rocher Ayak Peelingini daha önce kullandıysanız, malesef sadece Gratislerde bulacağınız bu ayak peelingi sizi tatmin etmeyecektir.
İlk kez ayak peelingi kullanacak olanlar ve o kadar yüksek fiyatlar vermek istemeyenler için ise indirimlerle The Foot Factory Foot Scrub iyi bir ürün.
Bu arada Yves Rocher Lavanta Özlü Ayak Peelingi indirimsiz fiyatıyla 19.90tl. Ayrıntılar için işte Link
Herkese İndirimli Alışverişler & Güzel, bakımlı ve Mutlu Günler